Přidejte se k nám
na Facebooku...
Zapojte se do sbírky
Kupte drobný předmět
Spolek Svět nemocných  dětí  prosí všechny občany dobré vůle, aby se zapojili do sbírky pro vážně nemocné a potřebné děti.

Můžete pomoci mnoha způsoby - sbírkou financí, oblečením, potravinami, elektronikou, vybavením domácnosti, telefony, prostě je to jen na Vás jakou pomoc si vyberete.

Stačí jen trochu vůle a můžete udělat mnoho dobrého pro nemocné děti.
Náš ppolek Svět nemocných dětí prodává drobné předměty ve tvaru srdíčka, také chňapečku ve tvaru slepičky a králička s dinosauřím vajíčkem. Touto koupí pomáháte nemocným a potřebným dětem, které nemají jinou šanci než se spolehnout na pomoc nás všech a tajně doufají, že to budeme právě my všichni kolem co pomůžeme.
Kdo jsme:
Jsme spolek Svět nemocných dětí a našim posláním je pomáhat dětem, především nemocným, ze slabých rodin.

Každý znás se může ocitnout v těžké životní situaci a bude také potřebovat pomoc.

Víme, že nemůžeme pomoci všem, ale každé dítě, kterému pomůžeme k návratu do společnosti nám udělá radost a je hnacím motorem do další činnosti.

Náš cíl je pomoci co nejvíce dětem a ukázat jim, že pokud podstoupí boj se zákeřnou nemocí a nevzdají se mohou dále žít obklopeni lidmi, kteří jim pomáhají bojovat s nepřízní osudu.

Zde bychom chtěli poděkovat ostatním sdružením se stejným zaměřením, které pomáhají dětem jako Občanské sdružení Svět nemocných dětí.
Novinky, aktuality, komu jsme pomohli, otázky a odpovědi, projekty, spolupráce, semináře a mnohem více se dozvíte
na  Facebooku, kde Vás budeme o všem informovat.

Dejte o nás vědět..Děkujeme!
Srdíčko                      cena   50,- Kč
Chňapka slepička     cena   30,- Kč
Zajíček s vajíčkem    cena  100,- Kč
Přispějte na konto
Pokud zašlete na naše konto finanční příspěvek budeme velmi rádi, když nám také zašlete kontakt na Vás. Budeme Vás kontaktovat jakým způsobem byli použity finanční prostředky a komu byli poskytnuty.
Číslo konta na které jsou přijímany finanční dary na základě uzavřené darovací smlouvy.Tady chceme také poděkovat všem sponzorům, kteří přispívají na konto spolku Svět nemocných dětí a tím pomáhají dětem s velmi těžkým osudem.
KONTAKT
KUPTE DROBNÝ PŘEDMĚT
ŠANCE
NA ŽIVOT
AKTIVITY
SBÍRKOVÁ POMOC
KULTURNÍ
A SPOLEČENSKÉ AKTIVITY
SPOLUPRÁCE
S CHRÁNĚNÝMI
DÍLNAMI
PROJEKTY
JAK MŮŽETE POMOCI
KDO JSME
KOMU POMÁHÁME
AKTUALITY
Z NAŠÍ
ČINNOSTI
OTÁZKY
A ODPOVĚDI
ÚvodKdo jsmeKomu pomáhámeAktuality z naší činnostiOtázky a odpovědiSmlouva o poskytnutí daru
Za každou takovou pomoc budete odměněny dětským úsměvem a od nás dostanete děkovný dopis s dárkem zase od nás, který Vás také určitě potěší.
Dále chceme poděkovat všem sponzorům, kteří přispívají na konto spolku Svět nemocných dětí a tím pomáhají dětem s velmi těžkým osudem.

Spolek Svět nemocných dětí © 2013    •    Created  Webdesign & Graphic Studio LucziDesigne